Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby gotowe objąć stanowisko:

Elektromechanik (firma produkcyjna)
Numer referencyjny: ES/DB/WR  Miejsce pracy: Smolec
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń
  • Analiza oraz usuwanie przyczyn awarii maszyn produkcyjnych
  • Utrzymanie maszyn i urządzeń elektrycznych w ciągłej sprawności technicznej
  • Dokonywanie przeglądu maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • Udział w pracach modernizacyjnych infrastruktury technologicznej
OFERUJEMY:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia (do 6000 zł brutto)
  • Zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio u pracodawcy
  • Pracę w systemie 1 zmianowym (7:00-15:00)
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Szkolenia wdrażające i stanowiskowe
WYMAGANE:
  • Wykształcenie kierunkowe – elektryk/elektromechanik
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV
  • Przynajmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Praktyczna znajomość schematów elektrycznych, zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej oraz mechaniki maszyn

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677).