Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

NASZ KLIENT:

Nasz klient to renomowany projektant, producent i sprzedawca odzieży oraz galanterii z siecią ekskluzywnych butików zlokalizowanych na terenie Polski, Europy oraz Azji.

Firma bezustannie poszerza swój asortyment. W swoich działaniach stawia przede wszystkim na jakość, wybierając półprodukty i materiały najlepszego gatunku. Ich domeną jest zatrudnianie specjalistów z sektora modowego, którzy dbają o najdrobniejsze szczegóły projektowania i wykonania produktów. Przedsiębiorstwo cieszy się szerokim portfolio lojalnych i usatysfakcjonowanych klientów w kraju oraz za granicą.

Projektant - Fashion Designer (Moda męska)
Numer referencyjny: FD/RR/WR  Miejsce pracy: Łódź
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Projektowanie kolekcji i odpowiedzialność za jej poziom estetyczny oraz komercyjny;
  • przygotowanie założeń projektowych do kolekcji (tematy, kolorystyka, wzornictwo, sylwetki);
  • monitorowanie jakości wykonania projektu od momentu zaprojektowania odzieży do końcowego etapu procesu – produkcji;
  • monitorowanie najnowszych trendów w modzie.
OFERUJEMY:
  • Wysoce konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B (wedle preferencji);
  • Dużą swobodę działania oraz raportowanie bezpośrednio do Prezesa Zarządu marki;
  • Możliwość odbywania ciekawych, okazjonalnych podróży służbowych;
  • Znaczący udział w rozwoju i budowaniu strategii firmy, uczestnictwo i nadzór nad realizacją projektów;
  • Dodatkowe premie oraz cykliczny wzrost wynagrodzeń;
  • Realną możliwość awansu wraz z rozwojem struktury oraz nowymi projektami firmy;
  • Ambitną, pełną rozwoju pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole;
  • Doskonałą atmosferę - nastawienie na współpracę oraz dzielenie się wiedzą, dostęp do najlepszych praktyk, nowoczesnych procesów i narzędzi.
MILE WIDZIANE:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2)
  • Min. 4-letnie doświadczenie w projektowaniu odzieży/tworzeniu kolekcji, w tym min. 2-letnie w zakresie mody męskiej;
  • Doskonała znajomość programu Corel Draw;
  • Znajomość z zakresu konstrukcji i technologii odzieży oraz zasad kroju i szycia;
  • Wykształcenie kierunkowe, np. Projektowanie ubioru lub pokrewne;
  • Znajomość branży, dostawców tkanin i dodatków, w tym znajomość marek konkurujących na rynku Polskim;
  • Bardzo dobra znajomość obowiązujących trendów. Kreatywność, poczucia estetyki.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).