452.jpg

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby gotowe objąć stanowisko:

Pracownik Produkcji
Numer referencyjny: PP/DŁ/K  Miejsce pracy: Mysłowice
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Pobieranie materiału z magazynu,
  • Praca z dokumentacją warsztatową,
  • Praca przy nowoczesnych maszynach – wiercenie, cięcie i składanie elementów,
  • Pakowanie konstrukcji i pomoc w załadunku
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w systemie 2-zmianowym,
  • Dodatkowe premie,
  • Pracę w niedużym zespole przy nowoczesnych maszynach,
  • Przyjazną atmosferę niemożliwą do uzyskania w dużej korporacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie!
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – najlepiej przy produkcji elementów konstrukcji aluminiowej,
  • Mile widziana znajomość systemów aluminiowych w zakresie obróbki – SCHUCO, Aluprof, Ponzio czy Sapa
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość rysunku technicznego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677).