452.jpg

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby gotowe objąć stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży
Numer referencyjny: SDS/AT/K  Miejsce pracy: Wrocław
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie kontaktów z już istniejącymi
  • Reprezentowanie firmy na targach i spotkaniach branżowych oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Rozwój sprzedaży oferowanych usług
  • Kompleksowa obsługa klienta w zakresie doradztwa
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Samodzielne prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych
  • Analiza rynku, usług i konkurencji
OFERUJEMY:
  • Samodzielne stanowisko pracy w młodym i dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia pracy: telefon, samochód, komputer
  • Możliwość rozwoju osobistego
MILE WIDZIANE:
WYMAGANE:
  • Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym
  • Samodzielność i sumienność w realizacji zadań
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność prowadzenia profesjonalnych spotkań biznesowych, skutecznych negocjacji oraz prezentacji handlowych
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Chęć aktywnego działania
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Prawo jazdy kategorii B

Prosimy o dodanie klauzuli w treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego realizowanego przez Human & Hunter Sp. z o.o. oraz umieszczenie ich w bazie Firmy na poczet innych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.