Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby gotowe objąć stanowisko:

Lider UR
Numer referencyjny: LU/KM/K  Miejsce pracy: Sosnowiec
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- organizacja i zarządzanie pracą podległych automatyków i mechaników UR,
- wypełnianie dokumentacji obowiązującej na stanowisku pracy,
- szkolenie i przekazywanie wiedzy podległym pracownikom,
- używanie i nadzór nad używaniem przez pracowników narzędzi, przyrządów i sprzętu zgodnie z przeznaczeniem,
- zapewnienie ciągłości produkcji przez niezwłoczne i prawidłowe wykonywanie prac w zakresie swoich obowiązków,
- wykonywanie przy współudziale automatyków i mechaników wszystkich prac konserwatorskich, naprawczych i remontowych maszyn, urządzeń oraz instalacji znajdujących się w zakładzie,

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego,
- pracę w międzynarodowej firmie,
- możliwość rozwoju zawodowego w branży automotive.

MILE WIDZIANE:

- uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego (zdalnie sterowanych),
- uprawnienia kierowcy wózków jezdniowych podnośnikowych z napędem silnikowym,
- uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji,

WYMAGANE:

- wykształcenie min. średnie techniczne,
- doświadczenie w pracy utrzymania ruchu przy systemach automatyki przemysłowej,
- umiejętność posługiwania się narzędziami, urządzeniami pomiarowymi oraz dokumentacją techniczną.
- umiejętność współpracy z zespołem, chęć podnoszenia własnych kwalifikacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677).