Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej.

Nasz klient – Leader w branży chemicznej (działalność okołorolniczej) będący częścią największego koncernu chemicznego w Polsce w związku z wprowadzeniem na rynek nowej gamy produktów OTWIERA DRZWI dla:

Business Development Director
Numer referencyjny: BDD/AT/K  Miejsce pracy: Katowice
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Budowanie  działu obejmującego w swym zakresie komórki handlu, zakupów, logistyki i dystrybucji
  • Tworzenie oraz wdrażanie krótko- i długoterminowej strategii w zakresie rozwoju zarządzanego działu
  • Przygotowanie i zarządzanie wskaźnikami KPI oraz ich rozliczanie względem zespołu
  • Nadzorowanie działań związanych z funkcjonowaniem podległych jednostek zgodnie ze standardami Grupy
  • Współpraca z poszczególnymi komórkami w identyfikowaniu nowych możliwości sprzedażowych, oraz osiąganiu i realizacji wyznaczonych celów
  • Pozyskiwanie nowych partnerów, budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami, opieka nad Klientami strategicznymi
  • Prowadzenie rozpoznania rynku, analiza konkurencji zgodnie z profilem działalności Grupy
  • Rozwój i poszerzanie sieci dystrybucji w kraju jak i na terenie Europy Środkowo - Wschodniej
  • Koordynacja łańcucha dostaw we współpracy z utworzoną komórką / działem logistyki
  • Samodzielne aktywne działanie w terenie, jak również koordynacja działań terenowych zespołu sprzedaży
  • Zarządzanie zespołem podnosząc jego aktywność i zaangażowania

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę  o pracę, lub B2B, kontrakt menadżerski
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus nagrody kwartalne
  • Możliwość objęcia stanowiska/zadań Dyrektora Handlowego
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód,  komputer i telefon,
  • Wsparcie relokacji
  • Karta sportowa, opieka medyczna

MILE WIDZIANE:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku łączącym zakres  działów: handlu, logistyki, zakupów
  • Mile widziane doświadczenie w branży nawozowej,  środków ochrony roślin itp.
  • Umiejętność samodzielnego planowania działań sprzedażowych, umiejętność pozyskiwania partnerów biznesowych
  • Rozwinięte kompetencje menadżerskie, zdolności efektywnego zarządzania, motywowania, wspierania i szkolenia podległego zespołu
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • Znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych
  • Wykształcenie wyższe

Prosimy o dodanie klauzuli w treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego realizowanego przez Human & Hunter Sp. z o.o. oraz umieszczenie ich w bazie Firmy na poczet innych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).” Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.