Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej.

Nasz klient – Leader w branży chemicznej (działalność okołorolniczej) będący częścią największego koncernu chemicznego w Polsce w związku z wprowadzeniem na rynek nowej gamy produktów OTWIERA DRZWI dla:

/ Business Development /Szef komórki nawozów wieloskładnikowych/
Numer referencyjny: BD/AT/K  Miejsce pracy: Katowice
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Budowanie koszyka odbiorców/klientów
  • Rozwój sieci sprzedaży
  • Prowadzenie szkoleń/prezentacji u klienta
  • Prowadzenie rozmów/negocjacji handlowych
  • Uczestnictwo w targach/spotkaniach branżowych
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Aktywana współpraca z działami ściśle współpracującymi z nawozami wieloskładnikowymi
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę  o pracę, lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus atrakcyjny sposób premiowania
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód,  komputer i telefon,
  • Duża swoboda w działaniu
  • Karta sportowa, opieka medyczna

MILE WIDZIANE:
  • Doświadczenie w działaniach handlowych w obszarze nawozów ( w tym nawozów wieloskładnikowych)
  • Bardzo dobra znajomość branży
  • Umiejętność nawiązywania relacji/współpracy z potencjalnymi odbiorcami produktu
  • Wykształcenie min. średnie pokrewne branży (chemiczne, rolnicze, ogrodnicze)
  • Umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych

Prosimy o dodanie klauzuli w treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego realizowanego przez Human & Hunter Sp. z o.o. oraz umieszczenie ich w bazie Firmy na poczet innych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).” Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.