452.jpg

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby gotowe objąć stanowisko:

Zastępca Głównej/go Księgowej/go
Numer referencyjny: ZGK/K/AT  Miejsce pracy: Tychy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • sporządzanie bilansu wg . przyjętych standardów
  • sporządzanie reportingu BWA wg przyjętych standardów
  • współtworzenie budżetu
  • opracowanie sposobu transformacji istniejącego budżetu na nową strukturę tworzoną w grupie
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,
  • sporządzanie sprawozdań jednostkowych na potrzeby grupy
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
  • przygotowanie deklaracji podatkowych (CIT,PIT)
  • sporządzanie wniosków IFT-2R
  • współodpowiedzialność za cash pooling
  • wykonywanie przelewów
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę  o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, Benefity pozałpacowe
  • Bardzo przyjazne warunki pracy
MILE WIDZIANE:
WYMAGANE:
  • wykształcenie wyższe – profil: rachunkowość/finanse
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • 5 letnie doświadczenie
  • bardzo dobra znajomość aktualnych regulacji prawnych związanych z zagadnieniami podatkowymi
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • dobry poziom komunikacji interpersonalnej

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”