452.jpg

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby gotowe objąć stanowisko:

Kierownik Magazynu
Numer referencyjny: SW/AT/K  Miejsce pracy: Stalowa Wola
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

· planowanie i nadzór procesów magazynowych

· organizowanie i zarządzanie podległego zespołu,

· planowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań oraz udział w projektach mających na celu usprawnienie procesów magazynowych,

· zapewnienie realizacji procesów magazynowych w ramach budżetu,

· analizowanie i raportowanie wskaźników, reagowanie na zmiany,

· planowanie i udział w procesach rekrutacyjnych do magazynu,

· zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy przez przestrzeganie i egzekwowanie standardów i procedur zgodnie z regulacjami prawnymi,

· nadzorowanie miesięcznych, oraz udział w inwentaryzacjach rocznych

· przygotowanie i koordynacja wizyt klientów oraz kontrahentów w magazynie części zamiennych.

OFERUJEMY:
  • proponowane wynagrodzenie 8 000- 11 000 PLN brutto
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych ( kursy językowe)
MILE WIDZIANE:

· mile widziane wykształcenie wyższe ( logistyka, ekonomia, zarządzanie),

· doświadczenie na podobnym stanowisku (np w zakładzie produkcyjnym, after sales) - mile widziane w branży maszyn budowlanych, maszyn rolniczych,

· dobra znajomość języka angielskiego

· zorientowanie na klienta,

· otwartość na nowe rozwiązania,

· umiejętność reagowania na sytuacje problemowe

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”