Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664) to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta , firmy powiązanej z branżą gazów technicznych wykonującą projekty, instalację oraz świadczącą serwis, działającą od kilkunastu lat na rynku poszukujemy osoby na stanowisko:

Projektant instalacji ciśnieniowych
Numer referencyjny: PIC/AT/K  Miejsce pracy: Bytom
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

· Konstruowanie maszyn i urządzeń ciśnieniowych (wymienników ciepła, paneli rozdziału gazu, prostych maszyn wirujących – ekspanderów, zbiorników ciśnieniowych, ramp do napełniania gazów technicznych)

· Współtworzenie projektów zaawansowanych urządzeń

· Współpraca przy realizowaniu projektów budowlanych i wykonawczych ciśnieniowych instalacji technologicznych, w tym gazów, medycznych gazów specjalnych, LNG, CNG

· Współpraca z projektantami innych branż przy dokumentacjach wielobranżowych

· Określanie wytycznych dla konstrukcji budowlanych, bhp oraz p.poż

· Specyfikacje materiałowe,

· Współpraca z inżynierami projektu – ciśnieniowy nadzór nad montażem urządzeń

OFERUJEMY:

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

· Zakładowy Fundusz Świadczeń

· Bardzo przyjazne warunki pracy

· Pakiet szkoleń w zależności od potrzeb indywidualnych jak równiez szkoleń wyjazdowych-integracyjnych

· Elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę lub własna działalność gospodarcza)

· Udział w ciekawych, innowacyjnych projektach

· Premie motywacyjne, premia roczna

MILE WIDZIANE:

· Mile widziane doświadczenie w projektowaniu instalacji gazów technicznych i instalacji technologicznych

  • Wykształcenie wyższe – mile widziany profil: inżynieria środowiska i energetyka
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji rurowych
  • Obsługa programu CAD (2D/3D)
  • Znajomość podstawowych procesów termodynamicznych, mechanicznych
  • Umiejętność projektowania instalacji gazowych wewnątrz budynków oraz na zewnątrz
  • Prawo jazdy kat. B

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”