Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby gotowe objąć stanowisko:

Projektant mechanik ds. urządzeń i instalacji ciśnieniowych
Numer referencyjny: PMUC/AT/K  Miejsce pracy: Bytom
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Konstruowanie maszyn i urządzeń ciśnieniowych (wymienników ciepła, paneli rozdziału gazu, prostych maszyn wirujących – ekspanderów, zbiorników ciśnieniowych, ramp do napełniania gazów technicznych)
  • Współtworzenie projektów zaawansowanych urządzeń
  • Współpraca przy realizowaniu projektów budowlanych i wykonawczych ciśnieniowych instalacji technologicznych, w tym gazów, medycznych gazów specjalnych, LNG, CNG
  • Współpraca z projektantami innych branż przy dokumentacjach wielobranżowych
  • Określanie wytycznych dla konstrukcji budowlanych, bhp oraz p.poż
  • Specyfikacje materiałowe,
  • Współpraca z inżynierami projektu – ciśnieniowy nadzór nad montażem urządzeń
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń
  • Bardzo przyjazne warunki pracy
  • Pakiet szkoleń w zależności od potrzeb indywidualnych jak również szkoleń wyjazdowych-integracyjnych
  • Elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę lub własna działalność gospodarcza)
  • Udział w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • Premie motywacyjne, premia roczna
MILE WIDZIANE:
  • Wykształcenie wyższe – mile widziany profil mechaniczny/inżynieria środowiska i energetyka
  • Doświadczenie w pracy samodzielnej (lub asystenta) przy projektowaniu urządzeń ciśnieniowych
  • Obsługa programów CAD w tym wspomagających projektowanie i obliczanie mechaniczne urządzeń
  • Znajomość zagadnień mechanicznych, podstawowych procesów termodynamicznych
  • Znajomość podstawowych procesów termodynamicznych
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”