452.jpg

W związku z dynamicznym rozwojem, Firma Human & Hunter Doradztwo Personalne (KRAZ 6664), poszukuje osób na stanowisko:

Koordynator Operacyjny Czechy

Miejsce pracy: Czechy/Ostrawa

Numer referencyjny: KO/AS/O  Miejsce pracy: Ostrava
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Budowa i zarządzanie strukturą w podległego regionu;
  • Ocena i analiza bieżących wyników, praca na wskaźnikach
  • Prowadzenie aktywnych działań ukierunkowanych na wzrost wyników regionu
  • Nadzór nad przestrzeganiem przez podległy zespół obowiązujących procedur i standardów
  • Dbałość o wizerunek oraz realizację standardów obsługi klienta
  • Szkolenie pracowników i stały caoching
  • Realizacja wyznaczonych celów długofalowych i zadań bieżących
  • Bieżące raportowanie
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjny system premiowania;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Współpracę z zespołem osób z dużym doświadczeniem
  • Narzędzia pracy niezbędne do efektywnej pracy na danym stanowisku (samochód, telefon, laptop).
WYMAGANE:
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w zarządzaniu zespołem min. 2 lata
  • Znajomość przepisów Kodeksu Pracy
  • Znajomość j. czeskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • Efektywne planowanie i realizacja zadań
  • Umiejętność zarządzania sytuacją kryzysową
  • Znajomość technik motywowania zespołu
  • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista
  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz podległych zespołów
  • Energia i zdecydowanie w działaniu
  • Komunikatywność i terminowość
  • Kreatywności, zaangażowania w powierzone zadania
  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych i przywódczych
  • Bardzo dobra znajomość programów MC Office (Excel, Power Point)
  • Prawo jazdy, kat.B

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy także o dodanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych."