452.jpg

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierownik Produkcji
Numer referencyjny: KP/EB/Ł  Miejsce pracy: Chełm
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Kierowanie jednym lub kilkoma działami produkcyjnymi;
  • Ciągła kontrola wykonania planu produkcyjnego, jakości pracy, czystości stanowisk oraz stanu narzędzi;
  • Koordynowanie tworzenia harmonogramu produkcji;
  • Komunikacja z działem sprzedaży i działem konstruktorskim;
  • Optymalizacja stanowisk i procesów zgodnie z metodą 5S.
OFERUJEMY:
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanych kompetencji;
  • Dodatkowy system premiowy;
  • Atrakcyjne świadczenia w postaci pakietu medycznego oraz wyjazdów integracyjnych;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych – szkolenia;
  • Realny wpływ na jakość i efektywność produkcji;
  • Dostęp do nowoczesnych rozwiązań technologicznych.
  • Doświadczenie w branży mechanicznej na poziomie brygadzisty lub kierownika;
  • Wiedza z zakresu mechaniki: spawalnictwo, montaż, obróbka skrawaniem;
  • Wykształcenie wyższe - preferowane: budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji, technologia;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność zarządzania zespołem;
  • Zaangażowanie, determinacja, umiejętność pracy pod presją czasu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: job.recruitment@human-hunter.eu

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”