449.jpg

Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

NASZ KLIENT:

Firma wchodząca w skład międzynarodowej grupy, która swoje wieloletnie działania skupia na produkcji pojazdów użytkowych. Obecnie do dynamicznie rozwijającego się polskiego oddziału, zlokalizowanego w województwie łódzkim, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Konstruktor pojazdów samochodowych
Numer referencyjny: K/EB/Ł  Miejsce pracy: Zapole
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej konstruowanych pojazdów (przyczepy, naczepy, zabudowy),
  • Przygotowywanie listy zakupów pod konkretny projekt,
  • Wprowadzanie danych technicznych do dokumentacji produkcyjnej,
  • Stała współpraca z działem sprzedaży w zakresie ofertowania produktu,
  • Nadzór nad obszarem zaopatrzenia pod kątem zamawiania części,
  • Nadzór konstrukcyjny oraz współpraca z działem produkcji.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
  • Dodatkowe premie oraz cykliczny wzrost wynagrodzeń,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Realną możliwość awansu i rozwoju zawodowego – szkolenia,
  • Pracę w organizacji nastawionej na współpracę, pomoc i dzielenie się wiedzą.

  • Wykształcenie wyższe na kierunku: mechanika i budowa maszyn (samochody i ciągniki) lub pokrewne,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość SolidWorks oraz AutoCAD LT,
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Znajomość MS Office.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: job.recruitment@human-hunter.eu

wraz z klauzulą zamieszczoną poniżej:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.