Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Obecnie poszukujemy kandydata dla międzynarodowego przedsiębiorstwa, będącego liderem w zakresie produkcji oraz sprzedaży sprzętu AGD na świecie. Nasz klient cieszy się ponad stuletnim doświadczeniem w branży.

Automatyk Utrzymania Ruchu
Numer referencyjny: A/RR/WR  Miejsce pracy: Wrocław
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Diagnozowanie awarii w zakresie układów sterowania
  • Usuwanie powstałych usterek
  • Podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy
  • Realizowanie przeglądów technicznych maszyn i urządzeń
OFERUJEMY:
  • Wysoko konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Dodatkowe świadczenia socjalne (m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych)
  • Umowa o pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Uprawnienia SEP do 1kV (eksploatacja)
  • Wykształcenie minimum średnie o profilu technicznym
  • Gotowość do pracy 3 zmianowej
  • Mile widziana znajomość sterowników Simens S7

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).