Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Obecnie poszukujemy Key Account Managera dla prężnie rozwijającej się polskiej firmy o międzynarodowym zasięgu, dostarczającej m. in. usługi z zakresu outsourcingu Contact i Call Center, badan rynku, telemarketingu, telesprzedaży, infolinii.

Key Account Manager (B2B) - Call Center Service
Numer referencyjny: HCS/RR/W  Miejsce pracy: Wrocław, Łódź, Kraków, Warszawa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, zainteresowanych profesjonalnymi usługami Call Center
  • Bieżące analizowanie potrzeb klientów
  • Rozwój sprzedaży zgodnie z założonymi celami oraz odpowiedzialność za realizację planów
  • Przygotowanie oraz prezentacja ofert handlowych
OFERUJEMY:

  • Stabilne, wysoce konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz przejrzysty system prowizyjny w postaci % od faktury VAT
  • Samochód służbowy oraz inne, niezbędne narzędzia pracy
  • Profesjonalne szkolenia wdrażające
  • Możliwość ciągłego doskonalenia – cykliczne szkolenia w wybranym obszarze tematycznym
  • Możliwość pracy wyłącznie zdalnej (home office) lub w jednym z regionalnych biur Spółki
  • Współpraca ze specjalistami z branży
  • Udział w targach branżowych
  • Realną możliwość awansu w strukturach Spółki na stanowisko Sales Managera, Senior Sales Managera

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B, w kontakcie z dużymi firmami
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w codziennej pracy - min. B2
  • Wykształcenie wyższe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).