Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Obecnie poszukujemy kandydata dla prężnie rozwijającego się na lokalnym rynku zakładu oferującego dedykowane rozwiązania w zakresie oświetlenia LED dla firm przemysłowych.

Doradca techniczno-handlowy – branża produkcyjna
Numer referencyjny: DTH/RR/W  Miejsce pracy: Wrocław
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sprzedaż B2B - praca wyłącznie z dużymi firmami produkcyjnymi
  • Prowadzenie prezentacji, spotkań i negocjacji handlowych
  • Utrzymanie i pogłębianie relacji z aktualnymi klientami firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów, głównie z branży technicznej (automatyka przemysłowa, producenci maszyn itp)
OFERUJEMY:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe wraz z jednym z najatrakcyjniejszych na rynku, comiesięcznym systemem prowizyjnym
  • Wyłącznie pracę zdalną (home office) na terenie dedykowanego obszaru
  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia wdrażające i stanowiskowe trwające nawet do kilkunastu miesięcy
  • Możliwość ciągłego doskonalenia – cykliczne szkolenia w wybranym obszarze tematycznym
  • Współpraca ze specjalistami z branży
  • Dodatkowy pakiet świadczeń socjalnych
  • Udział w targach branżowych (dodatkowo premiowany)

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B, w kontakcie z kluczowymi klientami
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie średnie, preferowane wyższe - techniczne
  • Znajomość branży
  • Poszukujemy osoby charyzmatycznej, pewnej siebie, elokwentnej, z wysoce rozwiniętą samodyscypliną oraz nienaganną kulturą osobistą

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).