Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664) to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Obecnie poszukujemy kandydata dla międzynarodowego przedsiębiorstwa, będącego liderem w zakresie produkcji oraz sprzedaży sprzętu AGD na świecie. Nasz klient cieszy się ponad stuletnim doświadczeniem w branży.

Mistrz Produkcji - Lider wydziału (branża AGD)
Numer referencyjny: MP/RR/W  Miejsce pracy: Wrocław
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie pracą zespołu w podległym obszarze produkcji
  • Organizację i realizację planu produkcji w swoim zespole
  • Systematyczne raportowanie realizacji wyników do przełożonego
  • Prowadzenie procesu ocen okresowych, zarządzanie absencją, motywowanie oraz rozwijanie podlegających pracowników
  • Zapewnienie właściwego przepływu informacji w ramach zespołu oraz pomiędzy zespołami
  • Realizację wskaźników ilościowych i jakościowych
OFERUJEMY:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
  • Nowe w strukturze, kluczowe w organizacji stanowisko pracy
  • Pozapłacowe benefity pracownicze (m.in. karta OK System, prywatna opieka medyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych)
  • Realną możliwość rozwoju - szkolenia dopasowane do stanowiska pracy, poznanie systemu World Class Manufacturing, szkolenia z aspektów prawnych
  • Pracę na stanowisku z dużą dozą samodzielności w rozwijającym się, międzynarodowym przedsiębiorstwie

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • Doświadczenie w zarządzaniu oraz motywowaniu licznym, różnorodnym zespołem pracowników
  • Skoncentrowanie na jakości produktów i procesu
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Dobra znajomość programu Microsoft Excel
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).