Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664) to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Obecnie dla jednego z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych zlokalizowanego w Polkowicach, będącego światowym liderem w zakresie produkcji podzespołów dla motoryzacji, poszukujemy SQA - Supplier Quality Assurance Managera.

Kierownik ds. Zapewnienia Jakości Dostawców - SQA Manager
Numer referencyjny: SQAM/RR/W  Miejsce pracy: Polkowice
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Organizacja pracy podległego działu - definiowanie celów i planów, zarządzanie budżetem
  • Koordynowanie pracy zgodnie z wymaganiami norm ISO TS 16949
  • Inicjowanie działań zapobiegawczych i korygujących oraz nadzór nad ich realizacją (8D, 5P)
  • Koordynacja wdrażania projektów - wprowadzanie, usprawnienia oraz utrzymanie jakości komponentów
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych i zewnętrznych dostawców
OFERUJEMY:

  • Pracę na terenie nowoczesnego zakładu w Polkowicach
  • Wysoce konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji
  • Dodatkowe premie oraz świadczenia pozapłacowe (dofinansowanie do obiadów, świąteczna premia wynikowe i frekwencyjna, premie półroczne)
  • Szkolenia dopasowane do stanowiska pracy, możliwość wykonania dodatkowych certyfikatów
  • Realną możliwość rozwoju wedle predyspozycji oraz aspiracji
  • Pracę z dużą dawką samodzielności w przyjaznej atmosferze, profesjonalnym, międzynarodowym środowisku pracy
WYMAGANE:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne
  • min. 2-letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku w firmie produkcyjnej (preferowana branża motoryzacyjna)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w codziennej pracy oraz w kontakcie z dostawcami (min. B2 wg klasyfikacji ESOKJ)
  • Doświadczenie w prowadzeniu audytów jakościowych
  • Wiedza techniczna z zakresu geometrii rysunkowej i wymiarowania, obróbki skrawaniem, montażu, odlewnictwa
  • Wiedza praktyczna z zakresu analizy przyczyn niezgodności, polityki jakości i doskonalenia procesów produkcyjnych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).