Firma Human & Hunter (KRAZ 6664), wspiera działalność swoich klientów w obszarze kadrowym, dostarczając im niezbędne zasoby ludzkie. Uważamy że, umiejętności i kompetencje mogą stworzyć silny zespół i wiarygodną, stabilną firmę. Tysiące zrealizowanych projektów w Polsce i za granicą dowiodły, że potrafimy stawić czoła wyzwaniom rynku i sprostać oczekiwaniom klientów.

Dla naszego klienta, obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier
Numer referencyjny: M/AK/W  Miejsce pracy: Warszawa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• układanie towaru

• kompletacja zamówień – praca ze skanerem

• przyjmowanie dostaw

OFERUJEMY:

• zatrudnienie w oparciu o umowę pracę tymczasową przez agencję, po 2 miesiącach przejście na roczną umowę o pracę

• pracę na jedną zmianę w godzinach 15:00-23:00

• możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie logistycznej

• możliwość pracy od zaraz

WYMAGANE:

• wykształcenie min. zasadnicze zawodowe

• podstawowa obsługa komputera

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• stawiamy na młode operatywne osoby i energiczne osoby

Kandydatów spełniających opisane wymagania prosimy o przesłanie CV. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."