Human & Hunter (KRAZ 6664) Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego obecnie dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Operator maszyn i urządzeń
Numer referencyjny: PP/AG/CZ  Miejsce pracy: Częstochowa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • obsługa pras wulkanizacyjnych,
  • usuwanie wypływek gumy z detalu po procesie wulkanizacji,
  • weryfikacja detali oraz kontrola wizualna po zakończonym procesie,
  • pakowanie w pojemniki.
OFERUJEMY:
  • umowę o pracę tymczasową z założeniem dłuższej współpracy oraz stałą opiekę koordynatora nadzorującego,
  • jasne warunki zatrudnienia,
  • pracę w zgranym zespole.
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do soboty,
  • doświadczenie w pracy na produkcji - będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Prosimy także o dodanie klauzuli następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.