Firma H&H (KRAZ 14414) w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje dla swojego Klienta osób do pracy na stanowisku:

Pracownik Produkcji
Numer referencyjny: PP/AG/RA  Miejsce pracy: Radomsko - Blok Dobryszyce
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- przygotowywanie wiązek kablowych dla branży AGD - obsługa blatów roboczych

- kontrola jakości wyrobu gotowego

- wsparcie działu produkcji

OFERUJEMY:

- możliwość zdobycia doświadczenia

- pracę w prężnie rozwijającej się firmie

- stabilne warunki zatrudnienia

- bezpłatny dojazd z Radomska oraz okolic

- możliwość zobaczenia miejsca pracy przed podpisaniem umowy

WYMAGANE:

- zdolności manualne

- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

- doświadczenie w pracy na produkcji - będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane zapraszam do wysyłania CV lub kontakt telefoniczny 533-259-592.

Prosimy o dodanie klauzuli następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji przez H&H agencję zatrudnienia o numerze 14414, dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych pracodawcom w związku z prowadzonymi przez firmę H&H procesami rekrutacyjnymi."