Firma HUMAN & HUNTER posiadająca certyfikat o numerze rejestru 6664, zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników oraz doradztwem personalnym.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

KASJER - SPRZEDAWCA
Numer referencyjny: KS/AG/TOR  Miejsce pracy: Radzionków
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy

- obsługę kasy fiskalnej

- rozładunek dostaw towarów

- dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów - oraz o czystość w sklepie

OFERUJEMY:

- pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

- umowę zlecenie na początku współpracy

- stabilność zatrudnienia

- możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

- gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele)

- gotowość do pracy fizycznej

- rzetelność i uczciwość

- łatwość nawiązywania kontaktów

- umiejętność pracy w zespole

- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Prosimy o dołączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji w GRUPIE SGP, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.)