Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Aktualnie poszukujemy osoby do naszego zespołu we Wrocławiu.

Permanent Placement Recruiter
Numer referencyjny: PPR/RR/W  Miejsce pracy: Wrocław
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacji stałych na stanowiska specjalistyczne i kierownicze,
  • aktywnie poszukiwanie kandydatów metodami Direct i Executive Search,
  • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych oraz sporządzanie profili kandydatów,
  • utrzymywanie trwałych relacji z kandydatami i Klientami.
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wysoce konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz przejrzysty system prowizyjny w postaci % od FVAT za zrealizowane procesy,
  • bezpłatny dostęp do pakietu sportowego,
  • możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia zawodowego i rozwoju - udział w konferencjach branżowych, liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • dostęp do najnowocześniejszych narzędzi rekrutacyjnych, w tym bazy CV, wersji premium GoldenLine i LinkedIn, eRecruiter, video interview,
  • pracę w energicznym zespole, w spółce będącej częścią Grupy istniejącej na rynku ponad 10. lat, mającej swoje oddziały w Europie oraz Azji,
  • możliwość awansu w kierunku eksperckim lub kierowniczym,
  • doskonałą atmosferę pracy - jesteśmy zgodni z zasadą "work-life-balance".
  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki z zakresu Nauk Społecznych (np. Psychologia, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi),
  • doświadczeniu w pracy z klientem biznesowym,
  • min. rocznie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu oraz koordynowaniu procesów rekrutacyjnych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2),
  • umiejętność organizowania pracy własnej, wielozadaniowość, "naturalny profesjonalizm" i łatwość w nawiązywaniu relacji zawodowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).