Facebook Linkedin Youtube Instagram

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.
Aktualnie dla naszego- firmy specjalizującej się w przetwarzaniu tworzyw sztucznych, poszukujemy osoby gotowej objąć stanowisko:

Kontroler Jakości
Numer referencyjny: KJ/DB/WR  Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Kontrola procesu produkcyjnego, sprawdzanie zgodności ze standardami jakościowymi
  • Raportowanie o brakach produkcyjnych
  • Zatwierdzanie uruchomienia procesów produkcyjnych
  • Zapewnienie komunikacji pomiędzy działem produkcyjnym i jakościowym
  • Szkolenie nowo przyjętych operatorów z zakresu jakości wad i defektów
OFERUJEMY:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie + premia absencyjna
  • Szkolenia stanowiskowe i wdrażające
  • Możliwość ciągłego rozwoju dzięki dodatkowym szkoleniom wewnętrznym
  • Praca w miłej atmosferze

  • Umiejętność posługiwania się suwmiarką i wysokościomierzem
  • Minimum rok doświadczenia jako kontroler jakości
  • Gotowość do pracy trzyzmianowej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677).