Facebook Linkedin Youtube Instagram

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby gotowe objąć stanowisko:

Inżynier Spawalnik
Numer referencyjny: IS/DŁ/K  Miejsce pracy: Tychy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Bieżące opracowywanie, weryfikację, nadzorowanie zmian i anulowanie dokumentacji technologicznej,
• Codzienną kontrolę procesów technologicznych,
• Udoskonalanie istniejących projektów i procesów,
• Opracowywanie planów wdrożenia procesu,
• Współpracę z innymi działami w celu wyboru najlepszej technologii wykonania wyrobu,
• Nadzór nad materiałami dodatkowymi do spawania.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Świadczenia dodatkowe: kursy branżowe, kurs j. angielskiego, dodatek stażowy.
WYMAGANE:
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie na stanowiskach związanych z technologią spawalniczą;
  • Uprawnienia IWE/EWE lub IWT/EWT;
  • Znajomość norm oraz specyfikacji związanych ze spawalnictwem;
  • Umiejętność czytania i tworzenia rysunku technicznego;
  • Znajomość badań nieniszczących złączy spawanych stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym;
  • Wiedza z zakresu systemu zarządzania jakością w branży motoryzacyjnej,
  • Znajomość zagadnień z zakresu SPC FMEA, Lean Manufacturing – 5S, Kaizen,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, pracy w zespole i kreatywnego poszukiwania rozwiązań,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień budowy tłoczników, wykrojników, narzędzi postępowych,
  • Znajomość obróbki ręcznej metali,
  • Umiejętność obsługi maszyn warsztatowych,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Kurs obsługi suwnic poziomu roboczego „0”
  • Mile widziana znajomość programu AutoCAD,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677).