Facebook Linkedin Youtube Instagram

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby gotowe objąć stanowisko:

Ślusarz Narzędziowy - Brygadzista
Numer referencyjny: ŚNB/DŁ/K  Miejsce pracy: Tychy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Zarządzanie podegłym zespołem ślusarzy narzędziowych i pracownikami wydziału obróbki,
  • Diagnoza i analiza problemów,
  • Poszukiwanie przyczyn problemów, proponowanie działań zapobiegawczych,
  • Wykonywanie i naprawianie narzędzi,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Ścisła współpraca z Utrzymaniem Ruchu w celu identyfikacji problemu,
  • Próby na prasach.
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Kursy branżowe, kurs j. angielskiego.
  • Min. 5-letnie doświadczenie w pracy w narzędziowni zajmującej się konserwacją narzędzi tłocznych,
  • Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień budowy tłoczników, wykrojników, narzędzi postępowych,
  • Znajomość obróki ręcznej metali,
  • Umiejętność obsługi maszyn warsztatowych,
  • Znajomość zagadnień tłoczenia metali, znajomość rysunku technicznego,
  • Uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego 0,
  • Uprawnienia spawalnicze.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677).