Facebook Linkedin Youtube Instagram

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby gotowe objąć stanowisko:

Specjalista ds. Inżynierii i Utrzymania Ruchu
Numer referencyjny: IUR/DB/WR  Miejsce pracy: Wykroty
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Zapewnienie utrzymania ciągłości i sprawności instalacji i urządzeń używanych w procesie produkcji
  • Nadzór nad powierzonym parkiem maszynowym
  • Analizowanie przyczyn powstania awarii i podejmowanie środków zapobiegawczych
  • Konstruowanie oraz standaryzacja części maszyn, narzędzi i oprzyrządowania
  • Prowadzenie projektów modernizacji technicznych maszyn produkcyjnych
  • Opracowanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających proces produkcyjny
  • Aktualizowanie i przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Szkolenie pracowników Działu Utrzymania Ruchu

OFERUJEMY:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Prywatna opieka medyczna (w całości finansowana przez pracodawcę)
  • Częściowy zwrot kosztów dojazdu
  • Dodatkowe świadczenia socjalne (dofinansowanie pakietu Multisport, benefity pozapłacowe)
  • Możliwość ciągłego rozwoju, szkolenia wdrażające i stanowiskowe
  • 1 zmianowy system pracy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Automatyka, Elektronika, Mechanika)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność programowania sterowników przemysłowych SIMENS S7
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Znajomość zagadnień elektroniki i automatyki przemysłowej
  • Znajomość zagadnień z zakresu energetyki, mechaniki ogólnej, hydrauliki siłowej i pneumatyki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677).