449.jpg

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby gotowe objąć stanowisko:

Pracownik Magazynowy
Numer referencyjny: ME/DB/WR  Miejsce pracy: Poznań
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Praca na wózku wysokiego  składowania
  • Wykonywanie podstawowych prac magazynowych
  • Dbanie o porządek i estetykę na magazynie
  • Przygotowanie list załadunkowych i załadunek aut
OFERUJEMY:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną – finansowaną przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport
  • Umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • Szkolenia stanowiskowe i wdrażające
  • Praca w miłej atmosferze

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych w tym wysokiego składowania
  • Uprawnienia do obsługi suwnicy będą dodatkowym atutem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677).