Facebook Linkedin Youtube Instagram

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby gotowe objąć stanowisko:

Inżynier Master Data
Numer referencyjny: IMD/DŁ/K  Miejsce pracy: Lublin
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Analiza danych podstawowych produktów w odniesieniu do jakości projektów
  • Analiza danych podstawowych w odniesieniu do kosztów wdrożenia projektów
  • Weryfikacja danych podstawowych produktów w odniesieniu do zgodności z podsystemami produkcji
  • Rejestracja danych podstawowych w wewnętrznym oprogramowaniu Win-Tool
  • Integracja danych podstawowych produktów z podsystemami produkcji
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie wkraczającej właśnie na rynek polski
  • Umowę na czas nieokreślony
  • Pracę nad projektami dla wiodących światowych firm z branży motoryzacyjnej i lotniczej
  • Przyjemną i spokojną atmosferę pracy w średniej wielkości przedsiębiorstwie, co jest nie do uzyskania w dużej korporacji
  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zagraniczne szkolenia, kursy językowe
  • Świadczenia dodatkowe: trzynasta pensja, karta Multisport, prywatna opieka medyczna
WYMAGANE:
  • Wykształcenie techniczne
  • Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu danymi i bazą danych
  • Mile widziane praktyczne doświadczenie w obróbce skrawaniem lub produkcji maszyn
  • Doskonała znajomość programu Excel
  • Dobra znajomość  programów CAD, np. NX, Hypermill, Mastercam, ESPRIT, Edgecam, TopSolid, SolidCam, Vectorcam
  • Umiejętność odczytu, interpretacji i transformacji plików DXF, STP, STL
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677).