Facebook Linkedin Youtube Instagram

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby gotowe objąć stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Eventów
Numer referencyjny: SDSE/DŁ/K  Miejsce pracy: Częstochowa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Sprzedaż produktów i usług o charakterze eventowym
  • Sprzedaż uczestnictwa w eventach oraz usług sponsoringowych
  • Negocjacje z podwykonawcami usług
  • Utrzymywanie trwałych i pozytywnych relacji z Klientem
  • Realizacja powierzonych celów sprzedażowych
  • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług
  • Ścisła współpraca z działem produkcji eventów oraz działem contentu
OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizja od wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Szkolenia sprzedażowe i negocjacyjne
  • Pracę w młodym ambitnym zespole
  • Świetną atmosferę w pracy :)
WYMAGANE:
  • Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym (B2B)
  • Zdolności interpersonalne
  • Predyspozycje sprzedażowe i negocjacyjne
  • Posługiwanie się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
  • Obsługa komputera i pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel)
  • Prawo jazdy kat. B

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677).