449.jpg

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby gotowe objąć stanowisko:

Kierownik Magazynów
Numer referencyjny: KML/DB/WR  Miejsce pracy: Łódź
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Kierowanie gospodarką magazynową w podległych pionach, zarządzanie obszarem logistyki magazynowej
  • Zarządzanie przestrzenią kilku magazynów niskiego składowania
  • Optymalizacja pracy podległych pracowników magazynowych (około 20-30 osób) – również motywowanie i kontrola wykonania zleconych zadań
  • Kontrola magazynów pod względem czystości, BHP/PPOŻ oraz wymagań jakości
  • Analiza i rekomendowanie rozwiązań w podległych obszarach
  • Tworzenie dokumentacji
  • Wdrażanie i nadzorowanie wskaźników jakościowych i ilościowych
  • Zarządzanie gospodarką recyklingu
  • Bliska współpraca z działami produkcji, sprzedaży i zaopatrzenia
OFERUJEMY:

Wysoko konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji
✓ Dodatkowe świadczenia pozapłacowe (m.in. dofinansowanie do wczasów, ołówkowe, fundusz pożyczkowy)
✓ Stanowisko o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności oraz interesującą, rozwojową i pełną wyzwań pracę
✓ Realny wpływ na rozwój firmy
✓ Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie z ugruntowaną pozycją na rynku
✓ Możliwość ciągłego rozwoju w ramach pakietu szkoleń
✓ Raportowanie bezpośrednio do Zarządu przedsiębiorstwa
  • Wysoko konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji
  • Dodatkowe świadczenia pozapłacowe (m.in. dofinansowanie do wczasów, ołówkowe, fundusz pożyczkowy)
  • Stanowisko o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności oraz interesującą, rozwojową i pełną wyzwań pracę
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Możliwość ciągłego rozwoju w ramach pakietu szkoleń
  • Raportowanie bezpośrednio do Zarządu przedsiębiorstwa
WYMAGANE:

Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
✓ Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
✓ Doświadczenie w logistyce dystrybucyjnej i gospodarce magazynowej
✓ Praktyczne doświadczenie we wdrażaniu projektów oraz w kierowaniu zmianą
✓ Mocna osobowość, determinacja w działaniu i dążeniu do osiągniecia celu
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie w logistyce dystrybucyjnej i gospodarce magazynowej
  • Praktyczne doświadczenie we wdrażaniu projektów oraz w kierowaniu zmianą
  • Mocna osobowość, determinacja w działaniu i dążeniu do osiągniecia celu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677).