Facebook Instagram
Human & Hunter s.r.o.

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby gotowe objąć stanowisko:

POMOCNÝ PRACOVNÍK VE VÝROBĚ/KONTROLA KVALITY
Numer referencyjny: PP/FK/OP  Miejsce pracy: Ostrava-Přívoz
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba na této pracovní pozici bude zodpovědná za vložení a vyjmutí plastových dílů do stroje a následnou vizuální kontrolu vyrobených dílů. 8 hodinové směny, pouze odpolední a noční směny, pondělí až pátek.

OFERUJEMY:

- atraktivní hodinovou mzdu,
- čisté, tiché prostředí,
- zaškolení.

WYMAGANE:

- chuť k práci,
- zodpovědnost,
- smysl pro detail,
- zkušenosti z automotive.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677).

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby náborového procesu v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.